Kdo jsme

Jsme parta gastronadšenců, které zkrátka vadí, jak se s nakládá s potravinami v restauracích. Nebavilo nás ani rvát řízky do polystyrenu, který se nám drolil v rukou, ani čepovat pivo do plastu, který se použil přesně jednou a pak skončil někde na skládce v Polsku.

To, že tudy cesta úplně nevede, už asi chápem všichni, ale alternativy se u nás buď nedají sehnat, nebo jsou předražené...

Akorát že vůbec.

Burger boxy? Máme.
Kelímky? Si pište.
Misky na polívky? Ještě aby ne.
Dělené krabičky? Kam bez nich.

S námi zkrátka zabalíte cokoliv, co jde z podniku ven, a k tomu vás vybavíme hromadou drobností okolo: příbory, brčky, tácky, ubrousky, sáčky... Hele, možná spíš vyjmenujem, co nemáme.

A když budete chtít fakt vyniknout, tak vám na ně klidně zařídíme i potisk. Na ceně se domluvíme individuálně. Klikni zde.

To vše z materiálů, za které vás neukamenují v komentářích na Facebooku. No a navíc usnete s čistým svědomím.

Ze všeho nejvíc frčí cukrová třtina: aniž bychom zabíhali do detailů, jde o čistě rostlinný materiál, který se normálně kompostuje a rozkládá. Žádná chemie, žádné pálení. Zelenější materiál na trhu najdete jen stěží. Ale protože víme, že potřeby jsou různé, nabízíme řadu dalších možností, jako například bioplast či škrob.

SLEVA 10 %

Všichni dodavatelé na jednom místě. Objednávky na pár kliknutí, přehledně a srozumitelně. Nastavení přesně na míru vašemu podniku. Tisíce spokojených uživatelů. Zcela zdarma a nezávazně.

Co víc si přát?

Get it on Google Play Download on the App Store